سفر به کانادا

فرم مشاوره سفر به کانادا :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

سفر به کانادا :

در صورتی‌که مامور پرونده شما یا همان آفیسر قانع شود که فرد متقاضی ورود به کانادا از نظر امنیتی مشکلی نداشته و فقط قصد اقامت موقت و سفر به کانادا را  دارد، برای فرد ویزا را صادر خواهد کرد. در این گروه از ویزا متقاضی نباید قصد اقامت دائم کانادا را داشته باشد. اگر مامور پرونده به این نتیجه برسد که متقاضی پس از اخذ این ویزا قصد ماندن را دارد و نمی‌خواهد در پایان دوره ویزای خود کانادا را ترک کند، این ویزا به او داده نخواهد شد.

از نظر قانونی ایرادی وجود ندارد که متقاضی ویزای موقت کانادا همزمان ویزای اقامت بلند مدت را هم درخواست کرده باشد، مادامی که او بتواند آفیسر را قانع کند که در پایان ویزای اقامت موقت خود توانایی و قصد ترک کانادا را دارد.

به طور مثال اگر شما ویزای دانشجویی و ویزای اقامت دائم را همزمان دنبال می‌کنید این از نظر قانونی مشکلی ندارد به شرطی‌که در مورد ویزای دانشجویی آفیسر را قانع کنید که در پایان آن ویزا کانادا را ترک خواهید کرد. ویزای اقامت دائم شما جدا از این موضوع بررسی خواهد شد.
یکی از روش‌های گرفتن ویزای موقت، ویزای مسافرتی است؛ که برای دریافت این نوع به سه روش می‌توان اقدام کرد:

  1. ویزای توریستی 
  2. سوپر ویزا
  3.  ویزای توریستی سرمایه‌گذار

1. ویزای توریستی

فرد دارای ویزای توریستی کانادا یا گردشگری این اجازه را دارد تا با هدف گردشگری وارد کشور کانادا شود.

2.  سوپر ویزا

سوپر ویزا یکی دیگر از ویزاهای موقت کانادا می‌باشد. این نوع ویزا به والدین یا مادر بزرگ، پدر بزرگ شهروندان کانادایی یا افرادی که اقامت دائم کانادا را دریافت کرده‌اند اجازه می‌دهد تا فرزندان یا نوه‌های خود را برای مدت طولانی ببینند. حداقل حقوق پایه دعوت کننده در کانادا نباید از ۲۴۰۰۰ دلار در سال کمتر باشد؛ مدارک اقامت و برگه‌های ارزشیابی شرایط مالی و مالیاتی فرد دعوت کننده نیز حتما باید ضمیمه پرونده درخواست سوپر ویزای کانادا شود.

3.  ویزای توریستی سرمایه‌گذار یا همان بیزینس ویزیتور

افرادی که برای:
• ملاقات با صاحبان بیزینس های کانادائی
• یا بازدید کاری از کارخانه‌ها و مشاغل
• یا گرفتن تعلیم در جهت ایجاد بیزینس به کانادا
• یا اینکه برای بهره‌وری و استفاده از محصولات آن شرکت‌ها
• یا برای فروش محصولات به شرکت‌های کانادائی دعوت می‌شوند

این افراد نیاز به ویزای کاری ندارند و می‌توانند از طریق ویزای بیزینس ویزیتور اقدام نمایند.

*اگر شرکتی فرد متقاضی را دعوت نماید پرونده بسیار قوی‌تر خواهد بود.
بیزینس ویزیتور باید حتما بتواند ثابت کند که منبع درآمد و محل کسب و کار او خارج از کانادا است.

اگر شما:

• برای یک شرکت کانادایی کار می کنید و آن شرکت به شما حقوق پرداخت میکند
• یا اگر از طرف یک شرکت خارجی برای اجرای یک قرارداد وارد کانادا می‌شوید
نمی‌توانید درخواست این نوع ویزا را داشته باشید.

راهنمایی و مشاوره ثبت نام ویزای کانادا در موسسه مهاجرتی راد رایگان است. شما می‌توانید از طریق شماره تماس‌های 03132230947 _ 03132202938 با ما تماس بگیرید یا با پر کردن فرم‌های مهاجرت موجود در سایت و وارد کردن اطلاعات، مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

(می‌توانید با پر کردن فرم‌های ما بصورت رایگان ارزیابی شوید.)

هزینه‌های مربوط به اقامت موقت:

شامل اخذ ویزای موقت است که به توریست‌ها و افراد بازدیدکننده از نقاط مختلف جهان در کانادا داده می‌شود. این ها شامل هزینه‌های ویزای توریستی کانادا و ویزای دانشجویی کانادا این کشور می‌شوند.؛ که این مبلغ حدودا 900 دلار کانادا می‌باشد.
هزینه مربوط به کسب الکترونیکی اجازه پرواز برای کانادا، ۷ دلار کانادا است.
فرقی نمی‌کند که شما درخواست چه نوع ویزایی داشته باشید، شما باید مشخصات بیومتریک خود را ثبت کنید. و برای انگشت نگاری کانادا نیز هزینه‌ای باید پرداخت گردد. این هزینه شامل ثبت تصویر دیجیتالی و مجموعه اثر انگشتان می‌شود. علاوه بر این، اگر تقاضای خود را در یک مرکز تقاضای ویزای رسمی (VAC) ثبت کرده باشید.

هزینه سرویس‌دهی این مراکز نیز اضافه خواهد شد که شامل موارد زیر می‌شود:
• بررسی این موضوع که تقاضای شما کامل شده است
• ارسال پرونده اپلای شما به مرکز ویزا
• فرستادن پاسپورت‌ها و مراقبت از اسناد در این پروسه تا اداره ویزا
• پیگیری‌های مربوط به اپلای افراد که به صورت آنلاین ثبت شده‌اند.

هزینه مربوط به برای مشخصات بیومتریک کانادا، به ازای هر نفر 85دلار و برای خانواده‌های 2نفر به بالا 170دلار کانادا می‌باشد.

پروسه دریافت ویزا، روندی حساس و نیازمند دقت و تجربه‌ی بالا دارد. کوچکترین اشتباهی در پر کردن فرم‌های مختلف درخواست ویزا می‌تواند به راحتی موجب تردید افسر مهاجرت و در نتیجه ریجکت درخواست شما شود. این امر باعث هدر رفت وقت شما و اتلاف هزینه‌ی می‌شود.

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.