مهاجرت به استرالیا

ویزای موقت استرالیا،


سازمان بهداشت و درمانی استرالیا ( TGA )

واکسن فایزر / بایونتکرا برای استفاده در استرالیا را تأیید کرده است.اولین گروه‌های دارای اولویت در استرالیا دریافت واکسن را از ماه فوریه آغاز می کنند.

این اقدام بدین معنی است که واکسن فایزر / بایونتکرا استانداردهای دقیق TGA از نظر ایمنی، کیفیت و اثربخشی را برخوردار است و به صورت رایگان در اختیار همه ساکنان استرالیا قرار خواهد گرفت.

موارد مهم در واکسن فایرز در استرالیا

• برای افراد 16 سال به بالا به طور موقت در استرالیا تأیید شده است.
• دو نوبت مورد نیاز خواهد بود که حداقل با فاصله 21 روز تجویز شود.
• این تأییدیه موقت است و هنوز هم به شدت در دست مطالعه است و فایزر ملزم به ادامه دادن اطلاعات به TGA در مورد ایمنی، اثر بخشی و کیفیت واکسن خواهد بود.
• گروه‌های اولویتی مانند ساکنان و کارگران مراقبت از سالمندان و مراقبت از معلولیت ، مراقبت‌های بهداشتی در خط مقدم و کارمندان قرنطینه و مرزی اولین کسانی هستند که واکسن کووید 19 را دریافت می‌کنند.

واکسن فایزر در حداکثر 50 سایت بیمارستان‌های سراسر استرالیا و در مراکز مراقبت از سالمندان و معلولین برای افراد مسن تحویل داده خواهد شد.استراتژی ملی – پزشکی جزئیات نحوه توزیع گسترده واکسن طی ماه‌های آینده را از طریق بیش از 1000 سایت توزیع واکسن، بیان می‌کند.

مراحل بعدی این فرآیند شامل آزمایش این دوزهای تازه وارد شده ، ایجاد تاسیسات ذخیره سازی سرد برای واکسن ، آموزش ارائه دهندگان بهداشت برای استفاده از آن و نهایی کردن سایت‌های توزیع است.

 فرم مهاجرت به استرالیا را پر کنید مشاوران مهاجرت استرالیا در اصفهان با شما تماس خواهند گرفت.

و امتیاز شما در مهاجرت را بررسی  خواهند کرد

استرالیاویروس کرونا

COVID-19کووید-۱۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *