مهاجرت به کانادا از طریق بیزنس و سرمایه گذاری

فرم مشاوره بیزینس و سرمایه گذاری :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری :

یکی از راه های کسب اقامت دائم کانادا است که در ایالات مختلف کانادا شرایط متفاوتی دارد. سرمایه‌گذاری در کانادا (Investing in Canada) یک روش مطمئن و امن برای صاحبان سرمایه و مشاغل جهت اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا می‌باشد که به کمک آن شخص متقاضی مهاجرت کانادا به همراه کل خانواده بتوانند اقامت دائم را دریافت نمایند. سرمایه‌گذاران بسیاری روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری در این کشور را مورد بررسی قرار می‌دهند و این موضوع باعث شده که با سوالات بسیاری رو‌برو شوند.

به طور مثال یکی از سوالات همیشگی شما همراهان این است که:

  • روش‌های متعدد سرمایه‌گذاری که منجر به اقامت و تابعیت در کانادا می‌شود کدامند؟
  • آیا ایرانیان می‌توانند در تمام روش‌های سرمایه‌گذاری در کانادا اقدام نمایند؟
  • کمترین مبلغ سرمایه‌گذاری در کانادا چه میزان است؟

به همین دلیل بر آن شده‌ایم که در این مقاله شرایط سرمایه‌گذاری در کانادا را به طور کامل برای شما عزیزان شرح دهیم و شما عزیزان می‌توانید با مطالعه این نوشتار اطلاعات کاملی را به دست آورید.
اگر با مطالعه‌ی این مقاله كماكان سوالاتی در این رابطه در ذهنتان وجود دارد می‌توانید با شماره تماس‌های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید یا با پر کردن فرم‌های موجود در سایت و درج شماره تماس خود، در اسرع وقت كارشناسان مجرب موسسه حقوقی راد با شما تماس خواهند گرفت.
در این تماس تلفنی، مشاورین ما بصورت کاملا رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

موارد مهم دیگر:

شریک بزرگ اقتصادی کانادا آمریکا است و این موضوع سبب گردیده موسسات اقتصادی بسیاری در کانادا رشد کند. در همین راستا علاقه مندان بسیاری قصد دارند که با شناخت فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کانادا به بازار جهانی دست پیدا کنند.

در واقع می‌توان گفت متقاضیان سرمایه‌گذاری در این کشور از طرق مختلف همانند خرید ملک، کارآفرینی، ثبت شرکت و سرمایه گذاری در بازار کانادا می‌توانند اقدام به سرمایه‌گذاری نمایند.

اما در نهایت باید بررسی شود که کدام یک از روش‌های سرمایه گذاری منجر به اخذ اقامت و تابعیت کشور کانادا خواهد شد. لازم به ذکر است که سرمایه‌گذاری در کانادا روش‌های مختلفی دارد ، متقاضیان می‌توانند در استان‌های مختلف کانادا سرمایه‌گذاری نمایند اما تنها برخی از روش های سرمایه‌گذاری در کانادا منجر به اقامت می‌گردد که در ادامه به توضیح برخی از این روش‌ها خواهیم پرداخت.
به طور مثال ایجاد یک کسب و کار جدید در کانادا و ارائه یک گزارش ۱۸ ماهه به دولت کانادا و اثبات نمودن سودآوری طرح اقتصادی می‌تواند در درخواست اقامت دائم متقاضیان تاثیر‌گذار باشد. در صورتی‌که سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق خرید ملک در این کشور منجر به اقامت دائم متقاضی نخواهد شد.

بنابراین پیش از اقدام برای سرمایه‌گذاری در کشور کانادا، حتما در رابطه با تمامی جوانب آن تحقیق نمایید و در رابطه با این مسئله با یک مشاور متخصص مهاجرت در این زمینه مشورت نمایید.

کمترین مبلغ سرمایه گذاری در کانادا :

مبلغ سرمایه مورد نیاز برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کشور کانادا نسبت به سایر کشورهای جهان پایین‌تر است و افراد متقاضی این نوع مهاجرت می‌توانند تنها با ۱۰۰ تا ۳۵۰ هزار دلار (کانادا) در این کشور سرمایه‌گذاری نمایند.
اگر بتوانید اثبات کنید که دارائی مناسب جهت اقامت سرمایه‌گذاری کانادا را دارید، در مرحله بعدی باید در یکی از ایالت‌های کانادا طبق شرایط و قوانین همان ایالت اقدام به سرمایه‌گذاری نمایید. حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در هر ایالت کانادا متفاوت است.

بطور مثال ایالت منیتوبا برای شهر وینی پگ، مبلغ ۲۵۰ هزار دلار کانادا جهت سرمایه‌گذاری در کانادا نیاز است. ولی اگر در یکی از شهر‌های اطراف وینی پگ که حداقل ۵۰ کیلومتر با آن فاصله دارد اقدام به سرمایه‌گذاری نمایید مبلغ ۱۵۰ هزار دلار کانادا نیاز خواهید داشت.

شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۱

هم اکنون در هیچ‌کدام از برنامه‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری کانادا به طور مستقیم اخذ اقامت امکان‌پذیر نیست و سرمایه‌گذار باید ابتدا ویزای سرمایه‌گذاری کانادا را اخذ نماید و به مدت ۲ سال در ایالت مورد نظر حضور داشته باشد و پس از دو سال بتواند اقامت دائم کانادا را اخذ نماید. در دو سالی که در ایالت مذکور ساکن هستید.

لازم نیست کسب و کار سود‌دهی را اداره نمایید. ولی باید به طور مرتب به اداره مهاجرت و اداره ایالتی گزارش کسب و کار خود را بدهید. همچنین در مدت این دو سال ترک ایالتی که در آن ساکن هستید و سفر به ایران موجب ابطال اقامت کانادا برای مدت طولانی می‌گردد.

(می‌توانید با پر کردن فرم‌های ما بصورت رایگان ارزیابی شوید.)

مزایای سرمایه گذاری در کانادا :

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری مزایای بسیار زیادیی برای مهاجران به ارمغان می‌آورد که در ادامه به چند مورد آن به اختصار اشاره می‌کنیم:

• امکانات و شرایط مناسب شغلی، زندگی و تحصیلی
• دریافت اقامت دائم ( برای خود فرد، همسر و فرزندان)
• برخورداری از تحصیلات رایگان برای فرزندان کمتر از ۱۸ سال
• برخورداری از خدمات بیمه بصورت رایگان
• عدم نیاز متقاضی به مدارک تحصیلی بالا جهت سرمایه‌گذاری در کانادا ( برای ویزای سرمایه‌گذاری داشتن سابقه، تجربه کار مدیریتی و داشتن سرمایه‌ی لازم، کافی می‌باشد)
• فرد متقاضی تنها با داشتن مهارت معمولی در زبان‌های انگلیسی یا فرانسه (بدون نیاز به مدارک و نمرات در سطح بالا) می‌تواند در کانادا سرمایه‌گذاری نماید.
از بین راه‌های مختلف سرمایه‌گذاری موجود، برنامه کارآفرینی استانی و ثبت شرکت، از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری در کانادا به شمار می‌رود.

با انواع ویزا بیزینس و سرمایه گذاری در کانادا اشنا شوید:

  1. برنامه‌های تجاری استانی
  2. برنامه خرید و مدیریت بیزنس 
  3. برنامه ویزای اقامت دائم از طریق ویزای کار افرینی | استارت اپ

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا  توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.