ویزای اقامت دائم برنامه استارت اپ

فرم مشاوره برنامه استانی انتاریو :

توجه: مدت زمان بررسی و تماس با شما در صورت واجد شرایط بودن به مدت یک روز کاری خواهد بود.

معرفی برنامه مهاجرت از طریق مهارت شغلی به استان انتاریو :

به جهت اینکه انتاریو به عنوان مرکز اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کانادا به شمار می‌آید، بسیاری از متقاضیان متخصص تمایل به ورود و کار در این استان برای مهاجرت به کانادا را دارند. برنامه استانی انتاریو OINP نام دارد که بسیاری از متقاضیان می‌توانند از این طریق اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

 

۱- دسته‌بندی سرمایه انسانی:

۱/۱- اکسپرس‌اینتری انتاریو:

– برنامه اولویت‌های سرمایه انسانی: اداره مهاجرت آنتاریو می‌تواند به لیست متقاضیان اکسپرس‌اینتری فدرال دسترسی داشته باشد و از این طریق متقاضیان با شرایط سنی، تحصیلی، سابقه کار و … را انتخاب کند و برای آنها دعوت نامه ارسال کند.
– برنامه کارگر ماهر فرانسوی زبان: این برنامه مختص متقاضیانی است که سطح زبان فرانسه بهتری نسبت به زبان انگلیسی دارند و دارای شرایطی سنی، مدرک تحصیلی و… مناسبی هستند.
– برنامه کارگر ماهر: این برنامه مناسب برای متقاضیانی است که دارای مشاغل فنی و تجربه کار در مشاغل NOC B هستند می‌باشد.

۱/۲- دسته‌بندی دانشجویان بین‌المللی:

– دسته‌بندی فارغ التحصیلان بین‌المللی کارشناسی‌ارشد: این برنامه مختص دانشجویان بین‌المللی فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی‌ارشد در انتاریو می‌باشد. این برنامه نیازی به داشتن پیشنهاد شغلی (Job Offer) ندارد.
– دسته‌بندی فارغ التحصیلان بین‌المللی دکتری: این برنامه مختص دانشجویان بین‌المللی فارغ التحصیل در مقطع دکتری در انتاریو می‌باشد. این برنامه نیازی به داشتن پیشنهاد شغلی (Job Offer) ندارد.

 

۲- دسته‌بندی پیشنهاد شغلی کارفرما

– برنامه کارگران خارجی دارای پیشنهاد شغلی: این برنامه متناسب برای کارگران خارجی ماهر دارای پیشنهاد شغلی می‌باشد.
– برنامه پیشنهاد شغلی برای مشاغل مورد نیاز: این برنامه متناسب برای کارگران خارجی ماهر دارای پیشنهاد شغلی برای مشاغل مورد نیاز می‌باشد.
– برنامه دانشجویان بین‌المللی با پیشنهاد شغلی: این برنامه مناسب فارغ التحصیلان خارجی است که یک پیشنهاد شغلی دارند.
– مهاجرت منطقه‌ای آزمایشی : این برنامه متناسب برای متقاضیان دارای پیشنهاد شغلی است اما می‌بایست در مناطق معین شده کار کنند.

نحوه اعلام علاقه‌مندی:

پس از پر کردن فرم ارزیابی مشاوره مهاجرت به کانادا توسط شما تیم مشاوران ارشد مهاجرت ما پس از بررسی شرایط شما با شما تماس گرفته و جزییات بیشتری از برنامه را در اختیار شما قرار خواهند داد.